17 Haziran 2010 Perşembe

Uzun zaman oldu...

Nekadar uzun zaman oldu. Yazacaklar birikti. Ama elini süremedin mi olmuyor işte. Geçen gün arkadaşım Burcu:) gelip kulağımı bükünce, hatta sevgili Esra şifreliye geçip geçmediğimi sorunca artık yazmak farz oldu. Yaz geliyor kafamda yüzbin tilki dolanıyor. İş ile ev arasında mekik dokurken, yaz dönemin için Kutluay’a bakıcı, bana arkadaş olacak yeni şahsiyet için hummalı bir tarama devam ediyor. Şu sıralar gündemimizde bunlar var. Kesinleşmesi temmuz ayınının başını bulacak, yeni bir süreç, alışma umarım iyi olur umuduyla, bekleyip göreceğiz diyoruz.
ooo marttan beri yazmamışım. Buralarda görünmediğimiz zamanlarda ne yaptık; Mart ayında baba Adıyaman’a kaçınca bizde soluğu İstanbul’da aldık. Abla, abi ortamlarında bol kuzenli zamanlar geçirdik. Yolda orda burada neler oldu neler. Taaaa o zamanlara geri dönelim bizim kuş ilk defa otobüs yolculuğu yaptı. Yolda Kutişi oyalamak için bol bol kitap aldım yanıma. Bir ona baktık bir buna, ağaçları saydık, evleri konuştuk. Ha bir de gece ilk defa ay dedeyi tanıdık. Şimdi arada sırada akşamları yukarılara bakıyoruz, görmeye çalışıyoruz. Bir aydide deyişi var sormayın. Videoya almak nasip olmadı.

Ama ilk otobüs seyahatimiz varrrrrrr. Taklit etme şu sıralar (3 ay öncesi ama hala devam ediyor:) hat safhada. Aşağıdaki videoda da bakıcımızın taklidini yapıyor. Neden mi ?çünkü dua okuyor, hemide tecvitli:) dedim ama bir türlü görmenizi istediğim caaaaanım videoyu yüklemeyi beceremedim, dahası önceki eklediklerimde görünmüyor:(Yardımlarınızı rica ediyorum.


2 yorum:

  1. Öznurcum, işyerine gelip bloğa neden yazmıyorsun diye Başak da mı kulağını bükmüştü bilmiyorum ama nurturiadan bana Başakcığım ile başlayan mesajından sonra blogda da isim karışıklığı olduğu düşüncem ağır bastı :) Yafuu tamam ister Başak de ister Mustafa de benim için problem yok ama bir de Başak'a soralım hehehe :))

    YanıtlaSil
  2. Ben bişi demiyorum:(daha doğrusu diyemiyorum.Demek ki ben seni Başak ismi ile özdeşlemişim:)Bu ne ya ağzıma vuruyorum, elime sahip çıkamıyorum valla.Şimdi hatırlıyorum Aylin diye bir arkadaşım vardı ısrarla özlem derdim, sor ki özlem kim?yok öyle biri:(Ben seni çoooook seviyorum arkadaşım Ba.....:))))Beni anladığını çok iyi biliyorum, çünkü ben seni çok iyi anladım, iyiki tanımışım seni:)

    YanıtlaSil